Dokonaj zakupu, a otrzymasz 4-letnią gwarancję oraz dodatkowo gwarancję na kolejne 3 lata – za darmo

Żarówki Philips LongerLife Xenon dają poczucie pewności podczas jazdy dzięki gwarancji trwającej nawet 7 lat. Zamontuj w samochodzie żarówki Xenon LongerLife i prowadź, nie martwiąc się, że zawiodą. Żarówki Philips LongerLife są automatycznie objęte 4-letnią gwarancją. Wystarczy, że zarejestrujesz swój zakup na naszej stronie, a Twoja gwarancja zostanie bezpłatnie przedłużona o kolejne 3 lata. Przez następne 7 lat nie musisz się o nic martwić.

Standardowa gwarancja 4-letnia

Żarówki Philips LongerLife Xenon oferują jakość i bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Już w dniu zakupu otrzymasz bezpłatnie gwarancję na 4 lata.

Gwarancja na kolejne 3 lata – za darmo

Żarówki Xenon LongerLife cieszą się dłuższą żywotnością niż pozostałe żarówki ksenonowe firmy Philips. Aby zapewnić sobie całkowity spokój, możesz bezpłatnie otrzymać gwarancję wydłużoną o 3 kolejne lata – wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie internetowej.Zarejestruj swoje żarówki Xenon LongerLife i wykonaj 3 proste kroki.

  • Idealna trwała żarówka ksenonowa do Twojego samochodu
  • Oryginalne wyposażenie od wynalazcy technologii ksenonowej
  • Żarówki samochodowe Philips są wykonane z wysokiej jakości szkła kwarcowego
  • Żarówki samochodowe Philips charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć
Przejdź do katalogu

Warunki gwarancji

Dowiedz się więcej

Gwarancja na kolejne 3 lata za darmo w 3 prostych krokach

1. Najpierw sprawdź kod COA na naklejce certyfikatu autentyczności i upewnij się, że posiadasz oryginalny produkt.

Ważne

W przypadku zakupu żarówki Xenon LongerLife w warsztacie lub w sklepie detalicznym, zawsze żądaj naklejki certyfikatu autentyczności (COA) lub zachowaj część opakowania, na której znajduje się naklejka COA. Zatrzymaj tę naklejkę wraz z kartą gwarancyjną.

Autentyczność produktu

W firmie Philips naszym głównym celem jest zawsze zadowolenie klientów kupujących nasze oryginalne produkty. Aby zagwarantować autentyczność produktów, sprzedajemy je zawsze w pudełkach z oryginalnym nadrukiem charakterystycznym dla firmy Philips. Zdecydowaliśmy też, by na oryginalnych opakowaniach umieszczać pieczęć autentyczności (certyfikat autentyczności COA).
captcha